skip to main | skip to sidebar

Samosiejki

Teksty i obrazki o znikomej wartości artystycznej, ale dużej wartości sentymentalnej (przynajmniej dla autorki), pochodzące z różnych okresów jej dotychczasowego życia.

5.7.07

Odmęt zieloności


[Beskid Niski, 2006]
-- Kasia D.
Kategoria: zdjęcia
Nowszy post Starszy post Strona główna

Kategorie

  • dla synka (7)
  • obrazki (2)
  • piosenki (14)
  • wierszyki (9)
  • zdjęcia (6)

Archiwum bloga

  • ►  2025 (1)
    • ►  października (1)
  • ►  2013 (2)
    • ►  lipca (1)
    • ►  maja (1)
  • ►  2011 (1)
    • ►  czerwca (1)
  • ►  2010 (4)
    • ►  września (3)
    • ►  marca (1)
  • ►  2008 (3)
    • ►  lipca (2)
    • ►  kwietnia (1)
  • ▼  2007 (21)
    • ►  grudnia (2)
    • ►  listopada (1)
    • ►  września (5)
    • ►  sierpnia (3)
    • ▼  lipca (10)
      • Potiebni
      • Gdyby nie ten znak...
      • Emigranci
      • Stał las
      • Jak z piosenki Kelusa
      • Pozwól...
      • Odmęt zieloności
      • Dom na połoninach
      • Nadzieja
      • Przewracanie kartki